VšĮ Anykščių turizmo ir verslo informacijos centras

Sodyba „Esina"

Kaimo sodybos

Kaimo turizmo sodyba „Esina” – skirta poilsiaujantiems žmonėms, kurie nori pailsėti, atsipalaiduoti, papramogauti ir gerai praleisti laiką gamtoje!

Sodyba įsikūrusi Šiaurinėje Rubikių ežero pakrantėje. Šiame nuostabiame gamtos kampelyje Jūsų laukia erdvus svečių namas su 4 miegamaisiais kambariais, sale šventėms, 5 jaukūs nameliai:

– Keturių vietų vieno kambario;
– Šešių vietų dviejų kambarių;
– Trys septynių vietų.

*Visi nameliai turi mini virtuvėles, dušus, WC.

 Ežero pakrantėje įrengta pirtis. 3 ha plote puikiai telpa ne tik namelių gyventojai, bet ir poilsio mėgėjai su palapinėmis. Atvykus trumpesniam laikui galima pažaisti krepšinį ar tinklinį, išsinuomoti valtį, plaustą, jachtą ar vandens dviratį. Įrengtos vaikų žaidimo aikštelės.

Nuostabioje gamtos apsuptyje, ant Rubikių ežero kranto, svečių name įrengta erdvi 50 vietų salė šventėms. Salėje galima švęsti gimtadienį, vestuves, organizuoti giminių, draugų ar klasės susitikimus, rengti konferencijas, įvairius mokymus. Yra židinys, garso, vaizdo aparatūra,didelė virtuvė. Šventės ar renginių dalyviams apgyvendinti svečių namo 2 aukšte įrengti 4 dviviečiai kambariai su visais patogumais bei atskira virtuve.
Kiti dalyviai gali įsikurti šalia esančiuose 5 atskiruose nameliuose.

Šalia namo įrengta didelė pavėsinė. Valtimi ar vandens dviračiu namo gyventojai naudojasi nemokamai.

Stovyklavietės teritorija saugoma ištisą parą. Gyvūnai sodyboje nepageidaujami.

Patogumai

Šeimų numeriai
Konferencijų salė
Pirtis

Klasė (žvaigždutės)

2 žvaigždutės

Paslaugos

Poilsiautojams apgyvendinti skirti 5 jaukūs nameliai:

– Keturių vietų vieno kambario namelis su daliniais patogumais.
– Šešių vietų dviejų kambarių namelis su daliniais patogumais.
– Trys septynių vietų nameliai su visais patogumais.

Prie kiekvieno namelio yra pavėsinė, šašlykinė. Kiekvieno namelio gyventojai valtimis ar vandens dviračiais naudojasi nemokamai. Kaip ir visiems poilsiautojams galima naudotis tinklinio, krepšinio ar vaikų žaidimo aikštelėmis.

Sodyboje „Esina”, ant ežero kranto įrengta puiki pirtis. Pagrindinė pirties patalpa talpina iki 10 žmonių. Įrengtas dušas bei jaukus kambarėlis, kuriame galima maloniai pabendrauti.

Rubikių ežeras – vienas didžiausių Lietuvoje, jį puošia 16 salų. Ežero panorama bei salomis galima pasigėrėti iš pietiniame krante esančio apžvalgos bokšto. Kiekvienas gali rinktis tai, kas labiausiai patinka – maudytis ežere, plaukioti valtimi, vandens dviračiu, jachta ar plaustu.

Stovyklavietėje „Esina“ taip pat tikrai turės ką veikti žvejai. O jeigu užklups blogas oras, galima pasikaitinti jaukioje pirtelėje ant ežero kranto.

3 ha teritorijoje gali įsikurti ne tik namelių, bet ir palapinių bei namelių ant ratų gyventojai, kuriems yra įrengtos tam tikros vietos. Visi poilsiautojai gali naudotis tinklinio, krepšinio, vaikų žaidimo aikštelėmis.

Sodyboje rasite:
Tinklinio aikštelę;
Krepšinio aikštelę;
Valčių nuomą;
Jachtų nuomą;
Vandens dviračių / plaustų nuomą;
Pirtį ant ežero kranto;
Vaikų žaidimo aikšteles;
3 ha teritoriją Jūsų stovyklavietei įsirengti.

Atsiliepimai

Komentuoti