Sodyba „4 lazy deers"

Kaimo sodybos

Atvykus į Anykščius, visada lengvai nustembi - medžių alėjai pasibaigus, ją pakeičia nuokalnė, kurios lankas pakimba virš Šventosios upės, ir už nugaros sužvilga pasakiškos bažnyčios bokštai. Upė šniokščia, gaivindama pakrantės lankytojus ir dar ryškiau spalvindama žalius garbanotus šlaitus. Miestelėnai niekur neskuba, ir pats nejučia supranti - čia reiktų sustoti.
Čia pat, už posūkio, nuo kurio šį paveikslėlį visą galime ir pasiimti, kalvotieji Anykščiai slepia dar vieną slėnį, porą kalvų, vinguriuojantį upelį ir jo bebrus, pūpsančius šilelius ir dešimtis stryksinčių danielių, kurie šiai sodybai tapo įkvėpimu, suteikė jaukumo ir visada nustebina, nes pasirodo būtent tada, kada mažiausiai to tikiesi.
Ši sodyba - mažas pasaulėlis su savo saule, vėju, savo vandeniu ir šiluma, namelių langai atspindi dangų, o baseino/pasaulio krašte pasieksi mišką. Svečių name galėsite jaukiai plepėti prie spragsinčio židinio, o kvepiančiame pirties pastate Jūsų jau laukia tingiai vėjyje svyruojantys hamakai, žydrasis baseinas ir svetainės poilsio erdvė, kurioje telpa visa šeima. Mažiesiems įrengta žaidimų aikštelė kels į orą ir vers aukštyn kojomis, o vynuogių saugomas sporto aikštynas jau pasirengęs krepšinio ir teniso aistruolių išbandymui.

SAFARI

Aptvertame 50 hektarų kalvų, miškelių, pelkių parke rasite daugiau nei 150 gyvūnų - čia laisvai ganosi danielių kaimenė, laksto juodieji afrikos stručiai, ramiai žolę rupšnoja Highland raguočiai ir išdykauja lamos. Kviečiame pažvelgti į gyvūnų pasaulį iš arti ir be jokių gardų, lyg jie būtų laisvėje. Sėskite į visureigį, patirkite pilną įspūdžių safari turą ir būtinai parsivežkite namo neįtikėtinų nuotraukų .

Visada rekomenduojame rezervuoti Safari laiką telefonu ir atvykti bent 30min ankščiau nei rezervacijos laikas!

Safari turai vyksta pagal nustatytą grafiką, ir vietų skaičius ribotas:

Turų grafikas: 9:00 9:30 10:00 10:30 11:00 11:30 12:00 12:30 13:00 13:30 14:00 14:30 15:00 15:30 16:00 16:30 17:00 17:30

Nuo 18 val. vyksta tik VIP safari. Grupėms (6 ir daugiau) būtina išankstinė rezervacija
DĖL SAUGUMO KLIENTAI SU AUGINTINIAIS Į PARKĄ NEĮLEIDŽIAMI !

https://www.safariparkas.lt/


Svarbiausia - čia gera ir ramu.

Čia gali atsipalaiduoti ir apie nieką negalvoti. Ir tingėti į valias.

Patogumai

Baseinas
Wi-Fi
Šeimų numeriai
Pirtis

Klasė (žvaigždutės)

4 žvaigždutės

Paslaugos

4 Lazy Deers - sodyba patogiam Jūsų poilsiui. Kambariuose rasite švarią patalynę ir rankšluosčius, namuke ir pirties pastate - atskiras virtuvės zonas. Bendroje erdvėje siūlome prisėsti ir skaityti, žaisti žaidimus, žiūrėti televizorių ar tiesiog jaukiai leisti laiką su šeima.
Atsipalaiduoti kviečiame baseine ir hamakuose, mėgautis lauko kepsninėje gamintais ir saldžiu dūmu kvepiančiais valgiais. Taip pat galėsite naudotis žaidimų aikštele ir sporto aikštynu. Abiejuose pastatuose veikia bevielis internetas. Patalpose nerūkoma.
Sodybos energijos sistema - autonominė: elektrą ir šilumą gauname iš saulės, vėjo ir žemės. Veikia biologinė vandens valymo sistema, rūšiuojame atliekas - gerbiame ir kitus skatiname mylėti savo aplinką. 

Atsiliepimai

Komentuoti